Klientu atsauksmes.

 

 

Schumann 3D plate atrodas mūsu kompānijas “veselības istabā” kopš 2014.gada un to izmanto visi nodarbinātie. Uzņēmums darbojas metālapstrādes jomā un darbinieki, veicot savu darbu, atrodas neaktīvā stāvoklī pie darba aparatūras, tas noved pie sāpēm, ko izraisa muskuļu spazmas un izmaiņas skeletā. Shumann 3D plate ir darbinieku iemīļota un nestāv dīkstāvē praktiski ne minūti, tie novērtē tās spēju atbrīvot no statiskās slodzes, un pateicoties tam, tiek uzlabota pašsajūta un noskaņojums. Mēs aicinām ikvienu izmantot šo efektīvo ierīci.

Visu to labāko vēlot, Mikaele K.

 

 

Godātais Štrleka kungs,

Jau kopš 2011.gada maija izmantoju Schumann 3D plati, līdz ar to man ir bijis gana laika, lai novērtētu tās efektivitāti. Tāpat kā 80% vāciešu, arī es ciešu no pastāvīgām sāpēm mugurkaulā, precizējot – cietu, jo, pateicoties regulārai plates izmantošanai, sāpes ir pilnībā izzudušas. Kad pēdējo reizi biju pie masiera, tas apstiprināja, ka muguras muskulatūra atrodas pilnībā atslābinātā stāvoklī un tai nav muskuļu tonusu un savilkumu. Un tas, neskatoties uz to, ka ik dienu 10 stundas pavadu pie datora. Īpaši mani iepriecināja redzes uzlabošanās, pateicoties tam, ka es regulāri pārmaiņus no dažādām pusēm liku galvu uz plates. Protams, paliekot apakšā porolona spilventiņu. Visa mūsu ģimene Jums ir pateicīga par šo izgudrojumu.

Ralfs Z.

 

 

 

Godātie un ļoti mīlētie Club of Wellness darbinieki, Vēlos Jums pastāstīt par maniem ieguvumiem no Schumann 3D plates lietošanas.

Ar ko viss sākās: Mani sauc Sūzanna S….., man ir 58 gadi, dzīvoju Ungārijas pilsētā Balatonā. Es cietu no sāpēm ceļu locītavās, tās nodila. Kad man bija 43 gadi, labajā celī ievietoja poliprotēzi. Mana kreisā ceļa locītava ir tik ļoti nodilusi, ka ārsti to ir diagnosticējuši kā neārstējamu. Locītava ir iekaisusi, skrimšļi ir praktiski nodiluši pilnībā, savukārt muskuļi ir tik ļoti spazmēti, ka kauli ir saspiesti viens pie otra. Jūs pat nespējat iedomāties kādas sāpes es cietu pēdējos 20 gadus, brīžiem šķita, ka atrodos ellē. Es konsultējos ar neskaitāmiem speciālistiem Ungārijā un visi vienbalsīgi man rekomendēja locītavu nomaiņu. Pamatojoties uz šiem ieteikumiem, es pierakstījos rindā uz plānveida operāciju 2012.gadā. Pagājušā gada novembrī man no Šveicas piezvanīja mana meita Timija un pastāstīja par Shumann 3D plati, minot kā iespējamo risinājumu manai problēmai un iespēju izvairīties no operācijas. Godīgi sakot, es tam nenoticēju.

Ziemassvētkos mēs ar vīru aizbraucām ciemos pie meitas un arī pierakstījāmies pie medicīnas doktora Egmāra Hērta, Vācijas pilsētā Bad Saulgau, uz 23.12.2011. Kad ārsts ieraudzīja manus rentgenizmeklējumus, viņš šausmās saķēra galvu. Viņš man ieteica vingrojumu kompleksu uz Schumann 3D plates, kas paredzēts tieši manai problēmai, un teica, ka, ja ievērošu regularitāti, tad pāris mēnešu laikā es varu uzlabot savu locītavu stāvokli un atbrīvoties no sāpēm. Tik salīdzinoši ilgs laiks saistīts ar mana stāvokļa nopietnību un smagumu. Ar to arī sākās mani treniņi uz Schumann 3D plates trīs reizes dienā, katrs ilga no 3 līdz 5 minūtēm. Vairāk es nevarēju izturēt. Pēc pāris dienām es sajutu nelielus uzlabojumus, bet pēc tam process apstājās un uzlabojumi neturpinājās. Es zaudēju cerību, bet tikai meitas mudināta vingrojumus turpināju. Un tagad, pēc 6 nedēļu ilgas vingrināšanās uz Schumann 3D plates, ir noticis neticamais! Šodien, 14.02.2012., es varēju meitai piezvanīt un, laimē raudot, pastāstīt, ka pirmo reizi pēdējo 20 gadu laikā no rīta es pieceļos bez sāpēm un visas dienas laikā tās nav atgriezušās. Tagad es plati izmantoju 15 līdz 20 minūtes trīs reizes dienā un spēju izpildīt visus vingrojumu veidus – stāvus, uz ceļiem, sēžot un guļot. Protams, vēl labs laiks paies, līdz varēšu piedalīties maratonā. Vēl bez tā esmu novērojusi pilnīgu limfodēmas izzušanu manos ceļos. Un vēl viena problēma izzuda, tagad varu vairākas reizes dienā iet uz tualeti. Dārgie firmas Club of Wellness darbinieki, no visas sirds Jums pateicos par šo brīnišķīgo izgudrojumu!

Laimi Jums! Jūsu Suzanna

 

Sveicieni Club of Wellness komandai! Izmēģināšanai uz 14 dienām paņēmu Schumann 3D plati.

Pēc pirmajām 5 minūtēm, izmantojot to guļus stāvoklī uz muguras un 5 minūtes stāvot, es sajutu mobilitātes un kustību uzlabošanos, to apjautu, novietojot automašīnu pie mājām. Mana plecu josla, pēc ilgstoša nepareiza stāvokļa, beidzot izlīdzinājās. Tāpēc es nolēmu iegādāties un iegādājos savu plati. Tās lietošanas pieredze: 3.dienā: • pazudis sablīvējums, kas ierobežoja kustīgumu kakla zonā. Es atkal varu brīvi grozīt galvu • pazudusi spiediena sajūta pakauša daļā un ap ausīm • palikušas tikai sāpes plecu joslas labajā pusē, uz kuras es šī iemesla dēļ nevarēju gulēt. Tomēr pēc 5 dienām arī tās mitējās 3. un 4.dienā: • man bija ievērojams ādas un tauku sablīvējums aiz pakauša, un tā rezultātā 7.skriemelis bija izbīdīts uz priekšu, kas ierobežoja galvas kustīgumu. Tagad es nejūtu šīs sāpes 5.dienā: • mans terapeits konstatēja kakla zonas blokādes pēdējo seku izzušanu, pateicoties vienkāršiem vingrojumiem uz plates 6.dienā: • pirmoreiz pēc ilgiem gadiem, noliecot galvu atpakaļ un skatoties griestos, man nereibst galva • turklāt vairs nereibst galva, strauji pieceļoties, ko es izjutu iepriekš • pazudusi durstīšana rokās un kājās, ko izjutu naktīs 7.dienā: • krasi uzlabojusies nakts redze un pazudusi ar manu kataraktu saistītā aptumšošanās. Turklāt redze ir krasi un jūtami uzlabojusies. Es sāku redzēt daudz vairāk detaļu tālumā, neskatoties uz to, ka manas brilles palikušas iepriekšējās. Es sapratu, ko nozīmēja informācija par plati: palīdz tuvredzības gadījumā. To es sasniedzu ar vingrojumiem, guļot pārmaiņus ar galvas labo un kreiso pusi uz plates, ja tostarp stāv uz ceļiem, pazūd raksturīgais troksnis ausīs (tinnitus) lai cīnītos ar bezmiegu, pirms gulētiešanas es gūlos ar muguru uz plates. Efekts ir satriecošs.

11.dienā: • es sajutu balss pastiprināšanos, un tagad varu dziedāt tāpat, kā agrāk • man bija problēmas ar laktozes uztveri un rezultātā mīksta vēdera izeja, tagad gremošana ir pilnībā normalizējusies un vēdera izeja kļuvusi blīva • mans ginekologs konstatēja krasu mana stāvokļa uzlabošanos, kas mani pārsteidza • es pievērsu uzmanību hormonālā fona un audu stāvokļa pozitīvajām izmaiņām, uzlabojās ādas elastība Sāpes ceļos skrienot, kāpjot pa kāpnēm vai kalnos, ir pilnībā izzudušas. Sāpes gurnu locītavās un jostas daļā arī ir izzudušas un nav atgriezušās. Daudzus gadus es nevarēju izkāpt no vannas bez pakāpiena palīdzības; tagad, pēc 2 mēnešu vingrojumiem uz Schumann 3D plates, es viegli izkāpju no vannas. Ļoti daudzas sāpju un kustības ierobežojošas sajūtas ir izzudušas, pilnīgi jauns stāvoklis. Išiass: Vismaz 2 reizes gadā es dabūju dūrēju. Agrāk ārstēju šādi: 4 dienas Diclofenaks, vai potes pie ārsta vai 2 – 3 dienas nekustīgi gultā. Sāpes pēc tam ilga ne mazāk kā 2 nedēļas. Tagad ar Schumann 3D plati man ir jauna pieredze: Vienu dienu vingrojumi uz plates, pēc tam viss pazūd. Nekādu sāpju vai muskuļu spazmu. Es varu kustēties un iet uz darbu. Ja nelielas sāpes ir palikušas, kas nerada īpašas problēmas, es 2 dienas lietoju pretsāpju līdzekļus vai drošības labad vienu dienu sildošo plāksteri. Man jau ir vairākkārtēja pieredze cīņā ar lumbago, izmantojot vieglus pretsāpju līdzekļus un Schumann 3D plati. Pēdējā laikā uz plates vingroju ar hantelēm un redzu muskuļu masas pieaugumu, nejūtot sāpes. Nesen man sāka kustēties 2 pastāvīgie zobi, un es nobijos, ka nāksies pie jau esošajiem 3 implantiem pievienot vēl divus. Tomēr, ticiet vai neticiet, pēc 5 nedēļu ilgas plates izmantošanas zobi pārstāja kustēties. Pateicoties platei, es jūtos moža un vesela, kā pirms daudziem gadiem. Manam paziņam, kurš strādā ļoti nervozā darbā, jau sen bija paātrināts pulss un nervozs stāvoklis. Tagad, pēc tā, kā viņš ir sācis lietot Schumann 3D plati, pulss ir nomierinājies, un mans paziņa ir kļuvis daudz mierīgāks un jautrāks. Vēl viens novērojums. Man ir kaimiņiene – turciete, jauna, simpātiska 34 gadus veca sieviete. Daudzus gadus viņa lieto sāpes remdējošus opiātus. Sāka ar 10 pilieniem, un tagad jau ir nonākusi līdz 500. No rītiem viņa nevar piecelties kājās pirms bērni nav viņai iedevuši pretsāpju līdzekli, un vēl drausmīgāk ir tas, ka ir sācies pieradums. Viņa pamēģināja lietot manu plati pa 10 min. dienā, un pēc dažām dienām paziņoja, ka no rīta jau var piecelties bez sāpēm, un zāļu dienas devu ir par trešdaļu samazinājusi. Ražotājs man apstiprināja, ka plate mazina atkarību ietekmi, tas attiecas arī uz nikotīnu un alkoholu.

Parkinsona slimība: Tāpat kā mēs ar vīru, arī mans tēvs sāka lietot Schumann 3D plati, un mēs pamanījām šādas izmaiņas viņa kustīgumā. Kāpjot lejā pa kāpnēm, viņš uz pakāpiena nostājās ar abām kājām, un 2 reizes pa to šļūkāja, pirms nokāpa uz nākamo. Pēc dienas viņš šļūkāja jau vienu reizi, pēc 2 dienām vispār nešļūkāja, bet trešajā dienā sāka normāli kāpt lejā, liekot vienu kāju uz pakāpiena. No laimes viņam pa vaigiem sāka birt asaras, arī staigāt viņš sāka nešļūkājot. Neliels izraksts no mana tēva (89 gadi) vēstules Mani panākumi Schumann 3D plates lietošanas 11 dienās 1. Es sāku ievērojami labāk un ātrāk staigāt. 2. Braucot ar mašīnu, es varu pagriezt galvu, nejūtot sāpes. 3. Agrāk naktī ik pēc 2 – 3 stundām es gāju uz tualeti, tagad tikai vienu reizi 5 stundās. Tā plate ietekmēja prostatu un urīnpūsli. 4. Agrāk mans asinsspiediens, spiedienu pazeminošu dārgu preparātu fonā, bija 140 – 145 līmenī, tagad pazeminājies līdz 125. Un tas viss pēc 3 nedēļām. Tagad esmu samazinājis zāļu devu. Pēc rekomendāciju saņemšanas, pamatojoties uz 10 dienu ārstēšanās kursu pie doktora Herdta, es sāku lietot viņa izrakstīto vingrojumu kompleksu, un man pazuda reimatiskās sajūtas, kas saistītas ar laika apstākļu izmaiņām. Un beidzot, pēc 4 mēnešu vingrojumiem uz plates, es sajutu ievērojamu trokšņa samazināšanos ausīs, kas mani vajāja nu jau 40 gadus. Es un mana ģimene ļoti pateicamies Schumann 3D plates izstrādātājiem. Ar labākajiem novēlējumiem.

Judita K. 58 gadi.