Schumann 3D plates izmantošana Jums un Jūsu ģimenei dos iespēju ievērojami un, netērējot daudz laika, uzlabot veselības stāvokli un tātad arī dzīves kvalitāti. Schumann 3D plate– tā ir biodinamiska enerģētiska sistēma (BDES), kas reducē dabas mehāniskos procesus, neveidojot kaitinošas “smagnējas” vibrācijas un neizmantojot ķīmiskas vielas. Tas atšķir Schumann 3D plati PLUSS no jebkurām citām eksistējošajām vibrējošajām sistēmām un trenažieriem.

Rūpīgi saskaņotie trīsdimensiju ritmiskie impulsi, ko rada Schumann 3D sistēma ar Šūmana rezonanses frekvenci, kompleksi iedarbojas uz organisma psihisko un fizisko stāvokli. Vinfrēda Otto Šūmana atklātās zemes svārstību elektromagnētiskās frekvences spēcīgo ietekmi apstiprinājuši daudzi zinātniskie pētījumi. Šo pētījumu galvenais secinājums bija pierādījums tam, ka Šūmana frekvence ir sevišķi nozīmīga visam dzīvajam uz mūsu planētas.

Specifiskās sinusoidālu, rotējošu impulsu kustības, kuras rada Schumann 3D sistēma, nodrošina vienmērīgu pozitīvās enerģijas nodošanu skeletam, atjauno audus un visa organisma šūnas, sakārto to stāvokli, harmonizē to mijiedarbību un normalizē vielmaiņu. Schumann 3D plates impulsu kompleksā aktivizējošā ietekme samērojama ar ilgstošu kompleksu treniņu un skriešanas iedarbību, turklāt nodrošinot ievērojami daudzpusīgāku pozitīvu iedarbību.

Apkopojot var teikt, ka Schumann 3D plate PLUSS pārsteidzoši labvēlīgi ietekmē gan ķermeni, gan arī psihi. Tas tiek sasniegts, izmantojot pirmoreiz pasaulē patentēto, komplekso spirālveida impulsu sistēmu ar prof. Šūmana frekvenci.