Harmonizējošs enerģētiskais lauks ķermenim un dvēselei.

Pozitīvo enerģētisko lauku rada speciālā plates virsma ar kristālisku struktūru. Tā nomierinoši ietekmē cilvēkus un dzīvniekus un rada garīgā līdzsvara sajūtu. Turklāt Schumann 3D regulējamās gultas PLUSS PLUSS kristāliskā struktūra veiksmīgi neitralizē elektrosmogu, ko rada elektroniskās un elektriskās ierīces.

Miljoniem kristālu apvienojumā ar trīsdimensiju Šūmana plates kustību rada spēcīgu, daudzkārt pastiprinātu, salīdzinot ar standarta Schumann 3D regulējamo gultu PLUSS, iedarbību uz organismu. Šī pastiprinātā iedarbība notiek, pateicoties speciālai plates ražošanas tehnoloģijai. Tā sastāv no tīklveida matricas, kas aizpildīta ar safīriem un rubīniem analogiem kristāliem. Šīs struktūras aizpildīšana veikta saskaņā ar speciālu tehnoloģiju, kas nodrošina nepieciešamo kristālu izvietojuma ģeometriju.

Schumann 3D regulējamo gultu PLUSS var izmantot atveseļošanās, organisma nostiprināšanas, mobilitātes uzlabošanas, masāžas, relaksācijas jomā un ir neaizstājama ierīce slimību profilaksē, reģenerācijā, rehabilitācijā, psihoterapijā un kosmetoloģijā, kā arī profesionālajā sportā. Schumann 3D regulējamās gultas PLUSS mērķis ir organisma reģenerācijas un autoimūno spēku aktivizēšana, kas ļaus izvairīties no plaša spektra slimībām.

Apkopojot var teikt, ka Schumann 3D regulējamā gulta PLUSS pārsteidzoši labvēlīgi ietekmē gan ķermeni, gan arī psihi. Tas tiek sasniegts, izmantojot pirmoreiz pasaulē patentēto, komplekso spirālveida impulsu sistēmu ar prof. Šūmana frekvenci, ko pastiprina kristālu darbība Schumann 3D regulējamās gultas PLUSS virsmas matricā.

 

Lietojot Schumann 3D regulējamo gultu PLUSS, Jūs uzlabosiet dzīves kvalitāti un savu un savas ģimenes vispārējo pašsajūtu.