Priekšvārds.

Jūs nevarat radīt kustības golfam, ja pats neesat formā”

Golfā ir iesaistīti vairāk kā 100 muskuļi – muskuļu ķēdītes maksimāli saraujas un izplešas, lai veiktu precīzu un spēcīgu sitienu. Kustības golfā – tās ir plūdeni harmoniskas, rūpīgi kontrolējamas rotējošas kustības ar ķermeni, vienlaicīgi pārnesot svaru no vienas kājas un otru.

Specifiskās sinusoidālu, rotējošu impulsu kustības, kuras rada Schumann 3D sistēma, vienmērīgi iedarbojas uz skeletu, harmonizē to un atjauno visu ķermeņa daļu pareizu pozicionēšanu. Bumbiņas lidojuma tālums un precizitāte golfā atkarīga no sitiena precizitātes un golfa spēlētāja mobilitātes, pozitīvāk tos ietekmē Schumann 3D sistēmas radītie impulsi. 

 

Golfa spēlētāju treniņu mūsdienu metodikās bez noteiktu kustību mācīšanas un pilnveidošanas arvien lielāku nozīmi iegūst kustību koordinācijas izstrāde. Schumann 3D sistēmas iedarbību komplekss izraisa muskuļu kustību ķēdīti un dod rezultātus, kādi agrāk tika sasniegti ilgstošos treniņos. Visa Schumann 3D sistēmas kompleksā iedarbība paaugstina ne tikai izturību un kustību precizitāti, bet arī psiholoģisko stabilitāti un koncentrēšanos visa turnīra laikā.

Pēc spēles ļoti svarīga ir atslābināšanās un muskuļu blokāžu novēršana. Efektīvāk tas notiek Schumann 3D sistēmas impulsu iedarbībā.