Schumann 3D sistēma palielina modrību, izturību un koncentrēšanoss līdz 18. bedrītei!

Schumann 3D sistēmas iegādāšanās paver Jums iespēju būtiski uzlabot veselību un izturību. Schumann 3D – tā ir biodinamiska enerģētiska sistēma (BDES), kas imitē dabas mehāniskos procesus, neveidojot kaitinošas “smagnējas” vibrācijas un neizmantojot ķīmiskas vielas. Tas atšķir Schumann 3D sistēmu no visām citām esošajām vibrāciju sistēmām.

Rūpīgi saskaņotie trīsdimensiju ritmiskie impulsi, ko rada Schumann 3D sistēma ar Šūmana rezonanses frekvenci, kompleksi iedarbojas uz organisma psihisko un fizisko stāvokli. Vinfrēda Otto Šūmana atklātās zemes svārstību elektromagnētiskās frekvences spēcīgo ietekmi apstiprinājuši daudzi zinātniskie pētījumi.

Šo pētījumu galvenais secinājums bija pierādījums tam, ka Šūmana frekvence ir sevišķi nozīmīga visam dzīvajam uz mūsu planētas.

Schumann 3D sistēma: var tikt izmantota atveseļošanās, organisma nostiprināšanas, mobilitātes uzlabošanas, masāžas, relaksācijas jomā un ir neaizstājama ierīce slimību profilaksē, reģenerācijā, rehabilitācijā, psihoterapijā un kosmetoloģijā, kā arī profesionālajā sportā.

Piedāvātie vingrojumi – mūsu priekšlikumi un ieteikumi, kas balstīti uz Schumann 3D sistēmas lietošanas pieredzi.

Lai izvairītos no traumām, vingrojumus izpildiet precīzi saskaņā ar mūsu ieteikumiem, kurus izstrādājuši augstas klases speciālisti.

 

Mēs pateicamies Jums par uzticību un vēlam Jums sekmīgus rezultātus, pateicoties Schumann 3D plates lietošanai.